Açılış Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
Email halitstk06@icloud.com Telefon! +90 532 666 85 88
Açılış Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
Email halitstk06@icloud.com Telefon! +90 532 666 85 88

Hizmetlerimiz

No Excerpt, With Space
Otomotıv-Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 Kozmetik Hasar Onarım hizmetimizden faydalanarak otomobilinizin kaportasındaki boya gerektirmeyen göçük düzeltmelerini, plastik parça lokal boyama işlemlerini ve jant onarımlarını 1988’den Gelen uzmanlığıyla, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Boya

Kadromuzda yer alan renk uzmanı ve boya teknisyenlerimizle her türlü boya hasarınızı kullandığımız üstün teknoloji ekipmanlarla (Renk Bilgisayarı) herhangi bir ton farklılığı olmaksızın gideriyoruz.

Kaporta Onarım

çalışan uzman personel ve teknik donanımız ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler sunuyoruz. Hasarın boyutu ne olursa olsun yenisi gibi onarıyoruz.
Dolu Hasarı Onarımı

Dolu Hasarı Onarım

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme tekniği ile aracın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği göçükleri, aracın orjinal görünümüne zarar vermeden düzelterek eski haline getirir.

Güneş Yanığı Onarım

Güneş yanıkları, kaporta boyasının etkisini kaybetmesiyle birlikte ortaya çıkan bir durumdur. Oto tamircilerinin deyimiyle ‘araç kanseri’ olarak da tabir edilen güneş yanıkları, aracın özellikle tavan bölgesinde, ön kaputta ve arka bagaj kapağında görülebilir.
Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız göçük düzeltme, bir aracın göçüklerini onarmak için kullanılan bir tekniktir. Bu teknikte, göçüklerin çıkarılması için boyalı bölgelere zarar vermeden özel aletler kullanılır.
Pasta Cila

Pasta Cila

Arabalarının dış görünüşüne büyük ölçüde önem veren sürücüler; asit yağmurları, dolu yağışı, yıkama fırçası, güneş ışınları, trafikte yaşanan yüzey sürtünmeleri gibi nedenlerle oluşan çizik, iz ve lekelerin telafisi için pasta cila yöntemine başvurmaktadır.

Boya Koruma

Aracınızın ilk gün ki canlı rengini korumak bizim işimiz! Oto Boya Koruma uygulaması, aracınızın boyalı dış yüzeylerini daha parlak hale getirir. Araç boya koruma uygulaması arabanızda renk ve parlaklığının uzun ömürlü olmasını sağlar
mikron boya
Boya fırınımızda en son teknoloji dijital ve doğalgazlı sistem kullanılmaktadır. Kullandığımız en son teknoloji sistemler boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.